Pamiętaj!

Nie przyjmujemy zwrotów/wymian z faktur VAT

oraz paczek wysłanych do nas za pobraniem!

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

ZWROTY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (PREZENTOWNIA Sklep Koniomaniacy-Zwierzomaniacy Katarzyna Michałek, Bielawska Wieś 42, 99-423 Bielawy, e-mail: kontakt@koniomaniacy.pl, tel. 604146141) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na nasz adres e-mail kontakt@koniomaniacy.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności – koszty zakupionych produktów, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razienie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Terminjest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WYMIANA

W przypadku chęci dokonania wymiany prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy dana rzecz w innym rozmiarze, wzorze lub kolorze jest akurat dostępna.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy/wymiany, muszą Państwo poinformować nas (PREZENTOWNIA Sklep Koniomaniacy-Zwierzomaniacy Katarzyna Michałek, Bielawska Wieś 42, 99-423 Bielawy, e-mail: kontakt@koniomaniacy.pl, tel. 604146141) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy i chęci wymiany towaru na inny w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy/wymiany, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy/ wymiany lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej adres e-mail kontakt@koniomaniacy.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. W przypadku wymian ponoszą Państwo koszty wysyłki nowego towaru.

REKLAMACJE-RĘKOJMIA

W przypadku wad produktu tj. niezgodności towaru z umową macie Państwo prawo go reklamować. Reklamowany towar prosimy odesłać wraz dowodem zakupu (paragon, faktura VAT) oraz opisem wady i oczekiwaniami rozstrzygnięcia reklamacji na adres:

PREZENTOWNIA

Sklep Koniomaniacy-Zwierzomaniacy

Katarzyna Michałek

Bielawska Wieś 42

99-423 Bielawy

Rozpatrujemy KAŻDE zgłoszenie bardzo dokładnie, jednak dołączenie powyższych dokumentów (dowód zakupu, opis wady itd.) znacząco usprawni i przyspieszy proces reklamacyjny.

Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdują się w Regulaminie naszego Sklepu - 7 REKLAMACJE – RĘKOJMIA

W celu ułatwienia procesu reklamacyjnego prosimy o wcześniejszy kontakt ze sklepem: telefoniczny – 604146141 lub mailowy – kontakt@koniomaniacy.pl.