FRIDA KAHLO

Ta meksykańska malarka jest znana na całym świecie nie tylko ze swoich licznych dzieł, ale również charakterystycznej cechy wyglądu widocznej na wszystkich jej autoportretach - pięknych brwi oraz czerwonych kwiatów zdobiących jej głowę. Frida Kahlo to ikona współczesnej sztuki, a motywy obecne w jej obrazach są obecnie szeroko wykorzystywane w popkulturze. Wykorzystaliśmy je również w produktach dostępnych w ofercie naszego sklepu takich jak kosmetyczki i torebki gobelinowe.

Galanteria, którą proponujemy w poniższej kategorii to kolekcja inspirowana twórczością Fridy Kahlo. Na dodatkach dostępnych w naszej ofercie umieszczone zostały piękne czerwone kwiaty oraz elementy roślinne. Kosmetyczka gobelinowa może być praktycznym akcesorium do przechowywania produktów do makijażu, a torebka z kwiecistym wzorem uzupełnieniem klasycznej oraz eleganckiej stylizacji.

Wybierając naszą galanterię stawiasz na produkty najwyższej jakości dodatki wykonane przy pomocy maszyn i wykańczane ręcznie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu możesz mieć pewność, że torebki i kosmetyczki gobelinowe z kolekcji Fridy Kahlo będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

FRIDA KAHLO

Aktywne filtry